| Bilii a întrebat:

Salut.Imi puteti recomanda ceva de downloadat sau ceva de unde sa invat c++ sau chestii de se foloseste in vremea de azi in IT?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești la școală, in ce clasă?

| Sn4k3 a răspuns:

Youtube

| Brizbriz a răspuns:

T0RRENTI
ca download nu prea stiu altceva
insa e Youtube plin pana la refuz, insa, chiar daca poti sa downloadezi (si poti, cu diverse site-uri, programe (Youtube-dl) sau daca cumperi premiu) nu prea sunt organizate

sau daca esti dispus sa platesti:
https://www.udemy.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lib genesis
Cea mai mare colectie de carti din domeniul stiintei si tehnologiei ( e ilegal totusi) majoritatea in engleza

Sau
Cea mai buna umiversitate din lume, m.i.t. ofera gratis cursurile predate de profesori de la diverse materii ( imregistrarile video ale cursurilor tinute in clasa plus exercitiile, temele etc)

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

B-ok.xyz sau vdoc.pub

Acolo găsesti toate resursele de materiale necesare, de la info pana la desen. rolling on the floor)

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Te rog acordă-mi funda