| George168219 a întrebat:

În tara se găseste de munca ca electrician naval? Mă refer numai și numai aici în tara la noi, dacă da, atunci ce salariu se oferă?

Răspuns Câştigător
| Florin458 a răspuns:

Salut! De gasit gasesti in judetul Constanta, Tulcea si in general orasele cu santiere navale si iesire la Dunare.Acum depinde si daca au nevoie, insa poti suna la ei si sa intrebi.Salariile depind de vechime.Ar fi cam 2000-3500 lei in functie de vechime, lucrari.

| George168219 explică (pentru Florin458):

2000-3500 de lei unde? Aici în tara?

| Florin458 a răspuns (pentru George168219):

Da,dar ia in considerare acei 2000 ron salariul intial, dar totul depinde de proiect, experienta, afara se castiga mult mai mult. Poti suna la santierele navale sa intrebi exact daca au nevoie, conditii.Multa bafta!