| Huligans a întrebat:

Jandarmerie sau Politie? Pe mine ma atrage mai mult jandarmeria dar am auzit multe pareri pro si contra pentru ambele deci chiar nu sunt hotarat la ce scoala sa ma inscriu din toamna. Bineinteles ca visez la academie dar iar trebuie sa aleg poltie sau jandarmerie. Astept raspunuri va rog. Multumescc

4 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Cea mai proasta meserie este la jandarmerie

| Buresbista123 a răspuns:

Cine nu sare, cine nu sare, ori este gabor ori e prost de moare

| Buresbista123 a răspuns:

Acum vb serios,gandeste te ce vrei u cu adevarat, du te si vb cu fiecare, adica si cu un politist si cu n jandarm si vezi care ti place, nu trebuie insa neglijat nici aspectul financiar

| Albastru45 a răspuns:

La pompieri te-ai gandit?