| Catacata7799 a întrebat:

Buna
Am aproape 15 ani, toamna aceasta voi merge la liceu.Dupa ce termin liceul vreau sa intru in academia de politie din Bucuresti. Vreau sa stiu ce se studiaza mai exact acolo si ce profil sa aleg la liceu pentru a ma ajuta la academie. Daca aveti informatii si pareri, va rog raspundeti-mi. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Politistul nostru trebuie sa cunoasca foarte bine multe limbi straine, istorie, geografie, geometrie, grafica, etica, sa fie un bun sportiv si multe altele.

1 răspuns:
| Duffy1 a răspuns:

Iti trebuie romana, engleza si mult sport happy