| yuhu_1897 a întrebat:

Salut la toți...happy, nu stiu exact daca este categoria potrivita dar am si eu asa o intrebare, daca stie cineva universitati, facultati, colegii, orice unde as putea studia IT (tehnologii informationale), din tara cit si peste hotare(franta, Italia) ...ms mult.happy

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

In tara eu stiu in Bucuresti ca poti studia si la Politehnica si la ASE si chiar la Universitatea Bucuresti. dar cea mai buna in domeniul IT e Politehnica...happy..in afara chiar nu stiu thinking