| cIpRi179 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta, dar acum nu vreau sa imi spune-ti niste universitati, colegii, licee, facultati(pentru clasele 9-12 si facultate)nu numai in USA, in toata lumea.Sa nu fie niste licee(etc.) proaste si bune.
Pot sa fie in Germania, USA, Italia etc. Oriunde in lume!(sa nu fie in Romania)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cine crezi ca stie ce vrei tu, fara sa caute pe internet? De ce nu cauti tu pe internet si astepti sa-ti dea cineva mura-n gura?