| Chatalyna a întrebat:

Anul acesta termin clasa 9. si as vrea ca dupa asta sa merg la vreun colegiu (internat) intro tara cit mai departe (cum ar fi Anglia) as vrea cineva sa ma ajute. sa aflu unde sunt cele amai bune inteernate(colegii) de peste hotare la care as putea merge. v-as multumi nespus de mult daca, ati putea ajuta p.s. oricare alta tara in afara de Spania, Italia sau franta... merci anticipat :*

1 răspuns:
| SoulAssassin a răspuns:

Ai tintit direct spre Anglia deci ma gandesc ca erai cu gandul la oxford.))).dar in cazul in care parintii tai nu sant neam cu rockefellerii, atunci trebuie sa te reorientezi...america e destul de acceptabil,dar viza,si e departe e minus...dar oricum, gandeste ca aici in tara iti trebuie o sapca de bani pentru o faculta buna, deci oriunde in europa si in lume si sa aiba si renume, drace ca vb in rime, trebuie sa ai finante, sau mama si tata.deci pooop si bafta ca esti sympa.