| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Luna viitoare am bacul, am terminat liceul pe profil uman (filologie) as vrea va rog sa-mi recomandați niste facultati la care as putea sa merg și după care as putea avea un job stabil cu un salariu bun! Eu ma gândeam la sociologie și asistenta socială! Aștept păreri și alte variante! Cât mai multe va pup

1 răspuns:
| MillerWxz a răspuns:

Drept, psihologie, academia de politie. Poti urma orice facultate dorești, nu conteaza profilul pe care l-ai terminat.