| xDAVIDx19 a întrebat:

Ma descurc foarte bine la negociere la convingere. Care job credeti ca este potrivit si sa aiba un salariu de cam 3000-4000 de lei pe luna?
Ms,

3 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

NEGOCIATOR - la militia romana.

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Agent imobiliar, fotograf, muzicant/dj, in general job-uri ale caror servicii sa aiba preturi schimbatoare. Sau poti fi chiar impresarul cuiva, daca spui ca ai putere de convingere, poti face asta pentru o persoana care are nevoie de aceasta calitate in serviciile pe care le presteaza! Succes! happy

| LzD a răspuns:

Samsar