| Cristea468 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cum să aflu salariile celor de la jandarmeria Romană după grad?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Salariile sunt confidentiale, ca atare, este ilegal sa incerci sa spargi un sistem computerizat, doar ca sa vezi niste salarii.
Iti spun eu, ca incepe de la cel mai mic salariu, de 1200-1400 lei/luna si creste odata cu experienta in campul muncii, dar si cu gradele pe care le obtin de-a lungul vremii.
Chiar nu te ajuta cu nimic sa stii salariul unui anume grad, mai ales ca nu sunt standard, depinzand direct de compania care-l angajeaza, de sporurile de noapte, sau de periculozitate, daca este cazul.

| Cristea468 explică (pentru Violleta2022):

Mersii că mi-ai zis nu aveam în plan să sparg ceva doar ca să aflu, dar aşa de curiozitate doar.

1 răspuns: