| anonim_4396 a întrebat:

Cum adica instigare la violenta?laughing
Au facut astia niste legi incit noi oamenii simpli sa nu ne mai putem cere Drepturile?!
Sau cum adica sa ceri aprobare pentru un face un miting protest?
Dar pentru a face o Revolutie Ce aprobare iti trebuie si de unde se elibereaza? cine ma poate ajuta ma gaseste in fata teatrului national! si inca ceva Pe ce structuri ale statului a luat nastere Jandarmeria Romana cu care suntem asa mandrii de ea? puteti vedea imagini de pe stadioane cat de blanzi si educati si calmi este janndarmeria romanalaughing)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ia aici ceva sa-ti descreteasca fruntea
http://www.youtube.com/watch?v=hR0bFsjmUEE&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci un mitting intr-o tara democratica este legal

| LookIntoMyEyes a răspuns:

Dupa cum vad eu caracterul tau (studiindu-ti putin postarile de pe site), vad ca-ti place ilegalitatea, si te mai si lauzi cu asta. Amice, stadioanele sunt pentru activitati sportive, nu pentru actiunile voastre tembele, in urma carora au de suferit suporterii adevarati. In locul tau, mi-as fi tinut gura la faza asta.
Daca vrei sport adevarat, atunci comporta-te ca un suporter adevarat!
Jandarmii au dreptate cand va rupe spatele!

| VadTot a răspuns (pentru LookIntoMyEyes):

Da sunt un infractor in devenire ce zici? hai vino si prinde ma!laughing)))