| Denis_2214 a întrebat:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva? Va rog mult :( sunt un mare jucator de Cs 1.6 si nu`mi mai merge acum imi apare o eroare http://img703.imageshack.us/i/36209872.png/ am schimbat IP`ul am instalat am dezinstalat cs`ul si degeaba va tog mult contactati-ma la id`ul denis_cs2005 MULTUMESC

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Este foarte posibil ca firewall-ul sa blocheze jocul.
O zi buna! happy

| opacatoasa a răspuns:

Si eu am patit. ai nevoie de un Patch. Cred ca patch v23 (il gasesti pe net). Il instalezi (cred ca unde ai cs-ul instalat, nu-mi mai amintesc exact) si va merge sa te conectezi la servere. funda?

| LuNNetIsT a răspuns:

Cred ca e de la server.cred ca este inchis.

| valodea29 a răspuns:

92.115.57.213:27015 Intrati, e un sv de zombie, se da admin pe zile : va asteptam cu mult drag