| Denis_2214 a întrebat:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva? Va rog mult :( sunt un mare jucator de Cs 1.6 si nu`mi mai merge acum imi apare o eroare http://img703.imageshack.us/i/36209872.png/ am schimbat IP`ul am instalat am dezinstalat cs`ul si degeaba va tog mult contactati-ma la id`ul denis_cs2005 MULTUMESC! :(((((

3 răspunsuri:
| allgamemuziq a răspuns:

Problema e de la windows aceeasi problema am avut si eu dar am reinstalat windousu dupa aia am instalat cs si acum merge perfecthappy mi-am deschis chiar si propriul svr de cs AcL.E-like.Ro daca mai ai nevoie de ceva acl_muziq@yahoo.com aici ma gasesti salut.

| Denis_2214 explică:

Nu`i de la windows... imi trebuia un mic program happy mersi oricum

| AlexFTW3 a răspuns:

Intra in run--->regedit->>>hkey_current_user--->valve -si il stergi am patit si eu la fel