| DanielMarinel97 a întrebat:

Nu am nici cea mai vaga idee la ce facultate sa ma duc. Nu stiu cate facultati au si oferta de toamna si nici unde le pot gasi(site). As vrea cateva facultati din tara cu sesiunea de toamna pe baza de dosar pe un profil mai de viitor si fara multe batai de cap (ma pricep la IT-informatica).

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Facultatea Bamboo Bucuresti, ai multe de invatat de acolo! laughing Glumesc, de ce nu cauti tu singur? Chiar asa de mare este lenea?

| DanielMarinel97 explică:

Am cautat dar nu am gasit mai nimic. De aceea am pus intrebarea, ca sa aflu. Credeam ca poate stie cineva si ma poate ajuta happy