| anonim_4396 a întrebat:

am trecut clasa a XII-a, profil mate-info.Am inceput sa citesc pe net despre facultati, dar nu am aflat exact ce vreau.Nu stiu la ce facultate sa dau si va rog sa nu imi spuneti sa fac ce imi place pentru ca nu stiu exact ce as vrea.
Cine isi face timp si pentru mine,va rog frumos, sa imi spuneti cate ceva despre fiecare facultate,adica despre ce e vorba si ce poti sa faci dupa ce ai terminat.
As vrea ceva de viitor. Vreau sa iasa din calcul gen medicina,politehnica,fizica,chimie,biologie, informatica...
Ce facultati sunt? cu detalii va rog.

3 răspunsuri:
| Iky a răspuns:

Am uitat sa precizez Facultati din Bucuresti.

| Exilee a răspuns (pentru Iky):

Atunci o facultate de litere/jurnalism/marketing/economie

| Iky a răspuns (pentru Exilee):

Interesant mi s-a parut ASE, finante si banci sau relatii economice internationale.Dar, nu stiu prea multe despre ele, am doar cateva idei.