| Vali215 a întrebat:

Se accepta și băieti ca și supraveghetori sală de jocuri? Cam ce face un supraveghetor, in afară de a supraveghea laughing)

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai mult pentru fete. Dar încearcă.

| aditimus a răspuns:

Baieti nu, oamenii vin in general sa vada fete pe acolo happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Mai sunt și băieți purtători de tampon. Și cu "pârcenele" pensate mai ceva decât o femeie. Cu blugi mulați sa știi ca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred laughing

Nu am văzut așa ceva.

| C999 a răspuns:

Salut. Să știi că se poate. Am un tovarăși care lucrează într-un cazino.
Eu am lucrat într-un cazino. Eu te sfătuiesc să te duci la un cazino și să îți depui CV-ul. Ai șanse mai mari să fii angajat așa decât dacă aplici online. Și în afara de a supraveghea trebuie să dai banii clienților, să întocmești anumite hârtii( te învață ei ce și cum) să îi servești pe clienți cu ceva de băut ( în funcție de ce îți cere și ce ai pe acolo) și cel mai important să fii al dracu de atent când numeri banii pe care trebuie să-i dai unui câștigător. Dacă ieși lipsă pui de la tine ca să acoperi gaura.