| anonim_4396 a întrebat:

Se poate urma facultatea de arhitectura daca in liceu am facut bio-chimie?

Iar de la filologie te poti duce la designeri interioare?

Rog sa raspunda cei in cunostinta de cauza.

O seara frumoasa!

4 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Nu conteaza foarte mult profilul din liceu pentru facultate, cele mai multe facultati "te iau " de la 0 deci totul va fi ok happy

| anonim_4396 explică (pentru LittleBugsBunny):

Am inteles. Dar ma gandesc la examenul de admitere daca pot sa intru fara un profil bazat de matematica. Multumesc!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stii informatiile vei intra, nu vei fi singurul student fara profil de mate pe acolo. Fa niste meditatii, pregateste-te bine, fii atent acolo si totul e ok

| tehno125482 a răspuns:

Da se poate!