| oanahonk a întrebat:

Salut! Stie cineva in ce consta admiterea la facultatea de psihologie din Oradea? Mai exact intrebarea mea este daca exista un examen/test/concurs sau se ia în considerare doar media de la bac?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

La Oradea e pe baza mediei de bac. Uită-te în metodologia lor.

Iti las linkul. Vezi ca psihologia e aproape ultima în listele alea.
https://admitere.uoradea.ro/ro/licenta/ghidul-admiterii-licenta

Bafta!

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Suna la secretariat
Sau intra pe site-ul facutatii sau mergi oersonal până acolo

Eu am mai vrut sa fac o facutate de psiholigie si de doua ori m-am inscris si nu am dat nici o proba
Am dat diploma de bac si gata cand au vazut ca am la biologie 9 m-au aplaudat si gata

Ma gandesc sa incerc la distata sau fara frecventa

| oanahonk explică (pentru RxTx):

Mulțumesc mult? si bafta?

| AndreiAndraSi a răspuns:

Știe cineva ultima medie de admitere la facultatea de drept din Oradea în anul 2022? Mulțumesc.