| Alinaaacv a întrebat:

Salut, stie cineva o agenție buna de modeling in Bucuresti? Sunt baiat si am 18 ani si imi doresc sa devin model... Vreau sa fie serioasă agenția si de la care sa poti sa progresezi.
Si mai am cateva întrebări despre modeling.
Inveti totul de la 0?
Si in afara de prezentările la care participi odata la nu stiu cat timp, in rest ce faci?
Din ce am inteles mra este cea mai buna ca a fost a lui Catalin Botezatu.

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Scrie-i lui Botezatu si altor persoane de renume...Dar din nefericire, cam peste tot se cere sa faci sex cu ei ca sa ajungi departe.

Răspuns utilizator avertizat
| DRoqqYY a răspuns:

Incearca aici https://mra.ro/models/become-a-model
Este cea mai tare agentie de modeling