| MonicutZZa a întrebat:

Cum se numeste agentia lui Catalin Botezatu si unde se afla?

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Stiu ca are un magazin in Timisoara renumit faimos! la etaj...am intrat acolo ca nu a vazut mama bine:)) oricum...cauta pe site http://www.catalinbotezatu.ro/? mine=stiri si prin ziare mereu daw stiti despre el cu iubita sau fosta iubita a lui :))

| Butsilee a răspuns:

Nu magazin rolling on the floor agentie de moda casa de modaoh go onoh go on

| pactcudiavolita a răspuns:

Nu e agentia lui Catalin e a lui Liviu Ionescu si se numeste MRA e in Bucuresti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii unde se afla