| blindx2 a întrebat:

Sunt a 12-a acum si sunt hotarat sa dau la facultatea de psihologie. Cluj sau Bucuresti? Distanta fata de casa e irelevanta, vreau sa aflu strict calitatea studiului si cum e piata in in acest domeniu in orasele astea.

Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ambele orase au facultati bune, dar cea de la Bucuresti cred ca e si mai bine recunoscuta insa am inteles ca profesorii sunt groaznic de stricti, e apasatoare efectiv atmosfera.
Dar nu se stie, poate la psihologie e mai ok, eu votez pentru Bucuresti. happy