| MadalinT00 a întrebat:

Sunt anul al doilea la Drept si vreau sa ma pregatesc pentru admiterea in I.N.M (Institutul Național al Magistraturii).Ce carti si sfaturi puteti sa-mi recomandati?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Eu sincer nu înțeleg... Dacă ești student în anul 2 la Drept, nu ai acces la surse de informare mai specializate decât TPU? Nu ai profesori, grupuri de studenți, materiale de la facultate, biblioteca, etc?

Este ca și cum un fizician de la CERN ar intra pe TPU și ar pune întrebări legate de acceleratoare de particule.

| Demidol a răspuns:

Sfaturi de la copii? Du-te pe un site juridic si intreaba.