| Andreeeiii a întrebat:

Sunt clasa a 10-a si deja apare intrebarea, ce voi face cand voi termina liceul? Sunt la profilul Stiintele Naturii, la un liceu teoretic, nu ma prea impac cu romana, adica nu imi place, dar ma descurc daca vreau. La matematica, nu stiu cum sa zic, nu o iubesc, dar imi place cat de cat, si ma descurc, biologie la fel. Cu fizica sunt la pamant, iar la chimie, sunt de 7, 8.
M-am gandit sa ma duc la medicina, dar ma trec fiori cand vad o taietura serioasa, mama e asistenta si am asistat la o operatie, si de aia pot sa va spun.Iar medic de familie, sau sa stau la birou nu imi place! M-am gandit sa ma duc la Politehnica, dar nu cred ca sunt destul de bun. Daca aveti ceva sfaturi pe care mi le puteti oferi, as fi recunoscator.
Nu vreau raspunsuri la misto, sau chestii de gen. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Poate la Farmacie sau la Matematica.