| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 11-a si m-am hotarat sa dau la academia de politie. Intrebarea e urmatoarea, ce trebuie sa invat la romana, istorie si engleza? Concret

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar la școală sigur vi s-a spus ce ave ti de invățat, tu cum de nu stii? Intreaba ti colegii ca sigur ei stiu, sau profesorii, nu veni sa ne intrebi pe noi ceea ce tu deja ar trebui sa stii, dar esti cu capu in nori.În traistă.

| ziftode a răspuns:

Invata cuvantul "gabor" si apoi o sa te "iubeasca" toti pulitistii!

| WID a răspuns:

Romana, istorie si engleza/franceza/germana, de alte limbi nu stiu. Ai la alegere una dintre aceste limbi, posibil sa fie si spaniola, nu-s sigur. Intereseaza-te, cand vrei sa faci ceva trebuie sa te interesezi singur.