| Denisa_Maria_2002 a întrebat:

Sunt clasa a x-a si doresc sa ma transfer de filologie la mate info.
Faza e ca trebuie sa sustin niste diferente la informatica.Din ce ar trebui sa ma pregatesc? Subiectele sunt si grila? Ce grad de dificultate credeti ca au si cat ar trebui sa iau ca sa trec?

1 răspuns:
| Gijbdtihcv a răspuns:

Buna și eu am fost la fel ca și tine când m.am transferat la alt liceu am susținut 7 diferente in primul rand școala unde te.ai transferat este obligată să îți dea ceea ce ai de învățat și vei susține două probe una scrisă și una orala unde o să îți pună întrebări. Sper că te.am ajutat