| Silvia1234 a întrebat:

Salut.
sunt clasa a11a, profil mate-info, si nu sunt hotarata pe ce drum sa merg mai departe: daca sa dau la academa de informatii sau sa ma axez pe altceva... Studenti pe acolo ceva.? Am nevoie de niste informatii cu privirea la viata de acolo

2 răspunsuri:
| DauFinPreaDivin a răspuns:

Stiu ca nu are legatura si scuza-ma daca deranjez, e greu la mate-info?

| Silvia1234 explică (pentru DauFinPreaDivin):

Nu e nici greu dar nici usor nu este, trebuie sa inveti foarte mult... sper deosebire de uman care din clasa a11a nu mai fac bio chimie fizica si mate este foarte greu. nu vei avea foarte mult timp liber, dar daca inveti si esti perseverent/a nu vei avea probleme