| Males_Mihai_1996 a întrebat:

Sunt elev in clasa a-8-a.Am o problema... nu stiu ce fel de profil ar trebui sa urmez.Eu imi doresc sa continui cu streaming pe twitch. Am deja destui follow-eri. Dar sunt sigur ca parintii pei nu ar fi de acord sa nu fac o scoala si o facultate. Ce ar trebui sa aleg?

4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Daca asta este dorinta ta, dar trebuie totusi sa mergi la liceu poti sa mergi pe un profil mai usor adica filologie, stiinte sociale. La real, daca nu esti pasionat de matematica, fizica, chimie etc. iti va fi destul de greu si nu iti vei mai putea urma pasiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twitchologie.

| Nevroza a răspuns:

Sa-ti tai venele ca si mine. Sunt in aceeasi situatie

| Nevroza a răspuns (pentru Nevroza):

Doar ca eu cu facultatea rolling on the floor