| Andrei37K630 a întrebat:

Salut! Sunt la liceu pe profil de mate info și ma gândeam ca dacă tot vreau sa fiu un programator sa dau bacul la informatica. Gen știu ca trebuie sa îl dau obligatoriu la romana și mate iar al treilea e la alegere între biologie,chimie, fizica di informatica din cât știu eu. Iar în clasa am auzit ceva conversații cum ca nu s-ar da bac la info și ca ala e doar un atestat(smr dacă știu ce e ala). Deci exista sa pot da bac la info? Sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles dar sa inveț și sa exersezi mult!

| Andrei37K630 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de răspuns măcar mai exista și oameni cu bun simt!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Sunt la liceu pe profil de mate info... am auzit ceva conversații cum ca nu s-ar da bac la info"

ciudat ai auzit tu (dacă chiar ești unde spui că ești). Așadar poți ALEGE să dai bac din info și tu știai asta dar ai zis să-ți exersezi scrisul pe site, așa-i?

| Andrei37K630 explică (pentru sierra1):

Am pus o simpla întrebare dar vad ca pe site-ul asta multe răspunsuri interesante ca asta se dau! Mersi ce sa zic! (滚出黑色沙漠你这个傻瓜!)

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei37K630):

Care-i problema?

ți-am răspuns foarte clar : "Așadar poți ALEGE să dai bac din info și tu știai asta "

sau ai probleme cu ințelegerea unui text?

你妈妈太蠢了,竟然把你生下来了