| anonim_4396 a întrebat:

Sunt student la Bioterra si voiam sa va cer parerea daca este ok s-o termin sau ar trebui sa ma mut de la anul si sa renunt la asta deoarece am auzit ca nu este o facultate chiar ok, anul trecut au avut un conflict pe baza banilor dati de studenti pentru raspunsuri la examene. etc si ca este cotata ca fiind..degeaba. Daca merg mai departe cu ea, am sanse de angajare? Sau lumea "o sa se fereasca" cand o sa-mi vada studiile la facultatea asta. Funda

Răspuns Câştigător
| sabistu a răspuns:

Daca facultatea la care esti este foarte cunoscuta in orasul in care traiesti atunci eu as zice sa nu te risti sa o termini deoarece chiar o sa ai probleme la angajare care se bazeaza pe poftofoliul pe care il dai fara ai cateva zile de proba dar daca este un liceu foarte necunoscut atunci terminal ca nimeni nu o sa caute pe net facultatea la care esti ce problme a facut in acea perioada in care ai fost tu dar totul depinde de tine aicea este o alegere cu un singur tais