| IZZI2233 a întrebat:

Salut,vreau sa merg la BFKT(balneofiziokinetoterapie) dar nu stiu sigur la ce facultate sa ma duc,in Craiova(e mai aproape) sau la Bucuresti,si vreau sa stiu daca facultatea din Bucuresti este mai bine cotata, sau daca pot sa ma angajez mai usor daca termin acolo.

Răspuns Câştigător
| gabriellekasia a răspuns:

Referitor la oraş, acum depinde şi de ambiţia ta, dar dacă eşti serios poţi face oriunde. Ideea ar fi că oportunităţile sunt altele în capitală şi, din câte am auzit eu, poţi lucra atât în spitale, cât şi în saloane cu specific.

1 răspuns:
| TeckTonik997 a răspuns:

Ii ceva de BFKT? Iesi ceva de acolo? Ai sansa la un loc de munca cat de cat?