| TomJorj098 a întrebat:

Știe cineva câte locuri sunt disponibile la UBB la biologie și geologie? Și de asemenea dacă anul trecut s-au umplut

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta doua minute sa ma uit in globul de cristal si te anunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca te intereseaza de locurile la buget sau taxa. La buget de obicei sunt mult mai putine decat la taxa. La taxa practic daca platesti faci facultatea, poate sa aiba si sute de locuri la taxa daca sunt doritori sa plateasca. De acolo vine grosul de venit al facultatii.
Aici nu cred ca vei gasi absolventi de biologie la UBB Cluj care sa te lamureasca daca s-au ocupat locurile.
Am gasit adresa de contact a doamnei care se ocupa cu admiterea la aceasta facultate din UBB: carmen.bochis@ubbcluj.ro

| TomJorj098 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru informatii si ajutor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TomJorj098):

Cu placere. Spor.