| MotoBlitz a întrebat:

Salut! Știe cineva pe ce dată trebuie să depun dosarul de candidat la colegiul national militar? Este decembrie, iar prima proba se susține in februarie, cand ar trebui să ma duc să fac înscrierea?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum, vei fi luat in evidenta de ofiterul de serviciu, iti va cere cateva date personale printre care nr de tel si vei fi sunat.

| MotoBlitz explică (pentru anonim_4396):

Și până când am timp să mă înscriu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Nu stiu ma frate de unde sa stiu eu, acolo primesti toate informatiile.

| MotoBlitz explică (pentru anonim_4396):

Si la ce mai răspunzi dacă nu știi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Din cate vad nu esti interesat deloc, daca erai mergeai pana acolo zilele astea si aflai toate informatiile necesare, eu ti-am spus la general pentru ca si eu am avut de a face cu sistemul si in mare stiu cam care e demersul cu probele si inscrierea, dar nu sm cum sa stiu cand vin locurile sau data inscrierii.
Stai pe TPU ca poate vin aia de la centrul militar sa te roage cu inscrierea...

| MotoBlitz explică (pentru anonim_4396):

Să înțeleg ca nu ai reușit să intri și acum faci pe mistocarul, este? Du-te la culcare ca lupii nu vânează ziua!