| ClaudiuGoosty a întrebat:

Am ceva sa va spun.Eu iubesc foarte mult fotbalul, mereu cand vad o minge imi vine un mare chef de fotbal.Eu mereu am vrut sa am o cariera in fotbal.Dar din pacate am 16 ani si nu am fost la nici un antrenament de fotbal la nici un club.
La mine in sat este o echipa de fotbal in liga 4-a din Romania, divizia nu stiu care Prahova.Este foarte saraca echipa si s-ar putea ca anul acesta sa retrogradeze.As putea sa intru acolo,dar degeaba, maxim 50 de spectatori la meci. Terenul este varza, nici un scaun doar bancile de rezerva si o baraca unde se schimb jucatorii.Si nu cred ca ar veni nimeni sa "culeaga" viitori jucatori de fotbal profesionist.
Intrebarea mea este:Am vreo sansa sa am o cariera in fotbal? Ce ar trebui sa fac, cum sa procedez?

(POATE dau funda)

3 răspunsuri:
| GamerVladHD a răspuns:

Daca joci bine tot te vede cineva. Depinde si de tine, la 16 ani eu as sta sa invat daca nu sunt sigur pe viitorul meu.

| ShelbySky a răspuns:

Nu iți putem zice noi ce să faci. Faza e sa nu renunti niciodata la visu tau, daca vrei du-te la echipa si dai tot ce ai mai bun la fiecare antrenament si meci. Poate intr-o zi munca ta va fi rasplatita.(NEVER GIVE UP)

| ClaudiuGoosty explică (pentru ShelbySky):

Ce antrenamente? Nici d-alea nu facem.O sa ma duc.