| Dunkey a întrebat:

am o intrebare auziti nu stiti cumva de ce studi am nevoie pentru a deveni gamer sau programator pe calculator big grin? Va rog raspundeti repede. Tanqu

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Studii?
Ai nevoie de minte si sa intelegi mecanisme.
Ca sa devii gamer...trebuie sa le ai cu jocurile.Sa stii sa joci un joc in adevaratul sens al cuvantului.

Sa nu crezi ca marii hackeri au cat 3 facultati. Unii daca au terminat liceul e bun.

Daca vrei sa te indrepti spre asa ceva trebuie sa ai talent.

| xcristian a răspuns:

Mate info