| john_1227 a întrebat:

am o intrebare ce inseamna Tehnician Proiectant Cad? astept raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| lorenica12 a răspuns:

Proiectant Tehnician CAD" e acelasi lucru ca desenator tehnic in programe specializate pe calculator.

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut! Un tehnician proiectant CAD face proiecte pentru diferite constructii pe calculator cu ajutorul unui program numit AUTO CAD. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Mihaita23 a răspuns:

Salut! Un tehnician proiectant CAD face proiecte pentru diferite constructii pe calculator cu ajutorul unui program numit AUTO CAD. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| greencity a răspuns:

Inseamna sa faci acceasi treaba ce face un proiectant, dar el va pune stampila si ia banii, tu vei fi platit la ora! Aspira sa ajungi proiectant!