| asdfghjhtxedfch a întrebat:

Salut TPU? am o intrebare cum poti sa isi reicarci un iphone 5 ca sai pui cred euro ca sa ai minute dau funda?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna operatorul si te va indruma in acest pas sa-l rezolvi cu succes

| Maioru a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai abonament si ai prepay, nu? Mergi la un magazin al retelei din care ai cartela si poti sa-l incarci pe loc cu credit sau extraoptiunea pe care o vrei.Simplu.

| Gabriel_Si_Georgeta_Tanasa_1986 a răspuns:

Ca pe orice alt telefon cumperi cartela credit bagi codul adica activezi credit si iti bagi optiunea dorita