| Danny1212 a întrebat:

Am o problema, cant foarte bine, mai si rap unde imi pot dezvolta talentul, am fost deja la canto! Imi trebuie impresar? Haaaaa! AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Pai iti trebuie si un impresar dar nu acum.
Gaseste o casa de discuri cu care sa te lansezi.
Daca faci o melodie buna care sa sparga topurile ai sa reusesti.

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Salut. Promovarea e esentiala, in orice domeniu. Acum, spui ca esti foarte bun in ceea ce faci, ai sansa de a demonstra asta. Eu lucrez in comunicare dar am pus cu cativa prieteni bazele unui studio de muzica in vestul tarii. Ne ocupam atat de partea ''clasica'', anume inregistrare, mix&mastering dar si de promovarea artistilor nostri (PR, margeting, career management). Lasa aici in comment un video cu tine de pe youtube iar daca totul e ok, vom putea colabora.