| andreiveradu a întrebat:

Am o problema diriga noastra a spus ca lunea asta este sedinta cu parintii iar vreo 3 colegi de ai mei merg la olimpiade si daca mama afla ca eu nu ma duc o sa se cam supere. Ce sa fac ca sa nu se supere(pentru ca sigur diriga os a spuna la sedinta pentru ca ae gura sparta)Funda

Răspuns Câştigător
| alexandrandrei23 a răspuns:

Pai vb cu diriga ta si roag-o sa te inscrie sau vb cu mama ta si zii k nu vrei sa mergi la olimpiada

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Care e cauza de nu te duci?

| Omulambitious a răspuns:

Spune ca tu nu ai auzit de acel concurs sau spune-i :Mama nu m-a lasat sa merg a spus ca doar cei care au raspuns mai mult dar si eu am raspuns dar nu destul pentru ca a fost greu funda plz?