| Scotty a întrebat:

Peste o ora placa mama la sedinta si o sa ii spuna diriga notele crying.
am asa:
4 - Chimie, istorie
5- desen,biologie
8, 6- Geografie.

Stiu ca nu sunt bune happy! dar merg?crying(o sa ma certecrying?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa mearga? daca atatea asteptari au parintii de la tine nu o sa te certe

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Is bune notele... la chimie ai putin de lucrat. la mine nu conteaza ce nota am... daca am trecut nici nu ma mai doare capu happy

| Niku3 a răspuns:

Depinde ce caracter are mama ta... daca te va certa convinge-o ca pana la sfarsitul semestrului vei invata mai bine si vei lua note mai bune in privinta chimiei, istoriei, biologiei si a...desenului!?( ce faceti voi la desen?)
Succes la actul de convigere a mamei tale, spor la invatat si o...imaginatie bogata la desen!winking