| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, am si eu nevoie de un raspuns cat se poate de precis, eu vreau sa ma angajez si as vrea sa o fac la bolt, inainte voiam la glovo deoarece este mai cunoscuta firma dar e cam naspa cu taxele. La bolt trebuie sa platesti ceva taxe, comision? Cam cate comenzi cu aproximatie ai in 6-8 ore de munca sau mai mult? Cati bani primesti pe km, comanda? Bolt in Bucuresti.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, la absolut toate platesti taxe, indiferent ca-i glovo, bolt, uber sau alta firma de curierat, unde esti contractor sau ai PFA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce crezi ca la bolt nu platesti taxe?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Există un singur fel să afli raspunsul exact.
Incepe lucrul și vei afla in mai puțin de-o lună

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Pot sa iti zic ca iei 75% din banii pe care clientul ii da pe cursa si 100% din bacsisul sau.

Răspuns utilizator avertizat