| youtubername a întrebat:

Tocmai ce am implinit 16 ani...As vrea sa ma angajez pentru a strange bani pentru ca la 18 ani sa dau de A2 sa imi iau motor si pentru asta am nevoie de bani. Unde imi recomandati sa ma angajez? Eu m-am gandit la glovo. S-ar merita?
PS: Bucuresti sector 5

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

În primul rînd nu cred ca la varsta ta te vor angaja, ai 16 ani termina ti scoala mai întîi, pe la 18 ani te poti angaja, totusi incearca la mec donald s acolo angajează tineri.

1 răspuns:
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Eu am lucrat la Starbucks victoriei. ‘) Sincer, îți faci prieteni, sunt in mare parte studenți.și într-adevăr muncesti, dar te și distrezi in același timp. ‘)