| ionuc13 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o nelamurire, vreau sa merg si eu la o scoala de agenti de politie si sunt foarte indecis in legatura la care scoala sa dau probele de admitere :la Oradea la politia de frontiera sau la Campina, imi poate spune si mie care sunt diferentele intre cele 2 scoli si la care ar fi in avantajul meu sa incerc.Va rog sa ma ajutati si pe mine, sunt foarte nelamurit in legatura cu ce alegere sa fac.Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| xPaulFTWYT a răspuns:

Eu spun să te duci unde e mai aproape de tine, eu cred că probele ar trebui să fie la fel la ambele școli.