| GabiiTssu a întrebat:

Am terinat si eu anul acsta liceul si mi-as dori sa dau mai departe incepand cu anul 2015 in serviciul militar, as vrea sa ma autorecrutez, este dorinta mea, nu a parintilor.
Vreau sa stiu si eu despre ce as avea nevoie, acte, daca sunt probe etc.
Funda! si mai revin cu intrebari despre asta :*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te angajezi ca militar profesionist, sens in care trebuie sa te adresezi la Centrul Militar Judetean din judetul tau si acolo afli tot ce vrei.

| express11 a răspuns:

Te duci la comandamentul militar judetean (CMJ) din orasul tau si iti spun ei tot.

| express11 a răspuns (pentru express11):

Centrul militar judetean, scuze.