| Prumarius a întrebat:

are are cineva idee cât ajunge montarea unor porți de fier forjat porți mari plus poarta mica? Stâlpi sunt fixați. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Cum adica ''cat ajunge''? Tu te referi la timp sau la bani? Portile sunt deja construite si vrei doar montaj pe spatiu sau ai nevoie de un sudor care sa le faca din bucati si apoi sa le monteze? Daca vrei ca cineva sa ti le faca de la 0 atunci da-mi niste dimensiuni ca sa iti pot face un calcul aproximativ. Portile sunt pe balamale sau pe sina? Daca vorbim de porti pe sina, poarta mica o vrei integrata in cea mare sau separat? Trebuie detalii amigo nu asa aiurea ca nu stim ce ai tu acasa de facut.

| Prumarius explică (pentru siriusblack98):

Porțile sunt cumpărate dimensiuni poarta mare 3metri poarta mica 1metru toate pe balamale vin montate.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Prumarius):

Daca portile sunt deja asamblate si vrei doar montajul, mai mult de 200 de lei nu ar fi cazul sa dai. E treaba de nici doua ore.