| FlorinaRomania a întrebat:

as vrea sa stiu de ce cursuri sau autorizatii am nevoie pentru a da meditatii la un anumit obiect. Precizez ca am terminat liceul pedegocic si ca nu am urmat o facultate cu profil uman. mersi

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Păi cel mai sigur îţi vor spune cei de la ISJ de care aparţii tu, acolo ştiam de la o prietenă, sun toate actele şi paşii ce trebuiesc urmaţi!winking

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Depinde ce fel de meditaţii şi mai ales cui vrei să le dai!

| FlorinaRomania explică (pentru MoneyMoney):

Limba romana

| FlorinaRomania explică (pentru FlorinaRomania):

In particular

| MoneyMoney a răspuns (pentru FlorinaRomania):

Păi cel mai sigur îţi vor spune cei de la ISJ de care aparţii tu, acolo ştiam de la o prietenă, sun toate actele şi paşii ce trebuiesc urmaţi!winking