| Polinco a întrebat:

Câți ani trebuie să stai în Legiunea Străină pentru a primi o pensie de Legionar? Și cât e pensia pe lună? Vă mulțumeac!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stiu doar de contract pe 5 ani. Asta daca rezisti si treci toate testele impuse de ei, atata timp cat dureaza procesul de recrutare si selectie, intre 2 si 5 saptamani.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim, ca nu am fost nici unul prin legiunea straina.

| Nonolita a răspuns:

Ai intrat deja?
Intai intra si apoi intreaba-te daca rezisti cativa ani pana sa primesti pensie de la ei. Nu cred ca stie cineva cuantumul ei.