| Polinco a întrebat:

Hai noroc!

Merită să te înrolezi în Legiunea Străină? Dacă ai de gând să stai 5 ani (un contract) și să vii acasă primești ceva act sau dovadă că ai fost în acest corp militar? După câți ani primești pensie de Legionar? Vă mulțumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ma intai gandeste-te daca poti trece de teste. Nu multi le trec. Abia apoi fa-ti ganduri despre pensie.

| Polinco explică (pentru darrio2007):

Doar întreb, cat timp trebuie sa stai pentru a primi pensie?

| Wr3nch a răspuns (pentru Polinco):

17.5 jumate, gaseai daca te deranjai sa dai click pe linklaughing

| Polinco explică (pentru Wr3nch):

Am intrat pe link și nu am terminat de citit tot. De aia am întrebat aici.