| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani primeste un lunetist in us navy seals?

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

In mod normal, plata de baza, adica fara bonusuri sau alte implicatii in diferite actiuni care pot aduce venituri suplimentare este de 2-3.000 de dolari pe luna. Daca se mai adauga bonusurile oferite de anumite actiuni sau participarea la diferite programe de antrenament speciale sau chiar situatii reale speciale, pot sa primeasca pe langa cei 3.000 de dolari sa zic inca 2-3.000 si in functie de vechimea in serviciu si de gradul ocupat salariul poate ajunge pe la vreo 8-9.000 de dolari pe luna, dar oricum cu cat esti mai mare in grad cu atat responsabilitatea este mai mare deci este un salariu justificat.

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Cateva mii de dolari

| Z3R0H0uR a răspuns:

Pai, in jur de 2500 - 3500 dolari pe luna. Sa nu mai zicem de vechime si grad. happy

| Emx_Emi_1997 a răspuns:

Camioane