| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ca voi fi mare as vrea sa fiu lunetist in us navy seals. Imi puteti spune unde sunt birourile de recrutare? In ce orase?

Răspuns Câştigător
| RoccoSuasito a răspuns:

Vei fi dezamagit dar trebuie sa fi cetatean american din nastere. Chiar daca obti cetatenia, nu sunt primiti cei cu dubla cetatenie. Dar cine stie ce va fi peste cativa ani. Poate regulile se vor schimba. O optiune viabila ar fi Legiunea Straina.

| anonim_4396 explică (pentru RoccoSuasito):

Nu vreau sa ma duc in legiunea straina. Si poti sa te duci in us navy seals si fara cetatenie. Asa este nu se stie ce va fi in urmatorii ani. Dar maca imi spui unde sunt aceste birouri de recrutare? In ce orase?

| RoccoSuasito a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar cetatenii americani pot aplica pentru Navy Seals. Acest lucru este mentionat pe site-ul lor oficial. In ceea ce priveste orasele, sunt mai multe baze Navy Seals:
1. Una in zona San Diego Bay, California
2. Little Creek, Virginia Beach, Virginia
3. Morehead City, North Carolina
Dar e posibil sa existe centre de recrutare si in alte orase mai mari, dar numai in SUA.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand devino cetatean american si pe urma intereseaza te de recrutare