| alexionut45 a întrebat:

ce parere aveti despre meseria de instructor de fitness se castiga bine si daca da ce salariu primeste instructorul cum ar fi la o sala in Bucuresti? Dar un profesor de sport ce salariu are?

1 răspuns:
| foreverunicorn a răspuns:

Un profesor de sport are acelasi salariu ca orice profesor. Aproximativ 1300 lei per luna. Daca te angajezi la o scoala privata e posibil sa primesti mai mult dar nu stiu sigur cat.
Nu stiu cat castiga un instructor... Daca te angajezi la o sala nu cred ca poti primi foarte mult. Poti insa sa-ti deschizi propria sala sau sa inchiriezi un spatiu si vei castiga mult mai mult decat daca te angajezi.
Profesorii de inot castiga binisor thinking
Succes! Fundita? happy